^Powrót na górę

Działalność zespołu zawieszona

Od czerwca 2016 roku działalność Formacji Tanecznej FASCYNACJA została zawieszona. Członkowie zespołu postanowili na razie przerwać próby ze względu na naukę w szkołach średnich. No cóż, tak to w życiu bywa. Coś się kiedyś zaczyna i coś się kończy.

Konfrontacje Taneczne w Małogoszczu

FASCYNACJA po wręczeniu nagródPrawie półtora tysiąca tancerzy w różnym wieku (83 zespoły) wzięło udział w XX Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych w Małogoszczu, które odbyły się 26.04.2014 roku. Była tam również nasza grupa taneczna FASCYNACJA, która zatańczyła układ pt. "WASTED" przygotowany pod kierunkiem wolontariuszki PAULINY NOWAK. Z Konfrontacji zespół przywiózł pamiątkowy dyplom i pluszaka, który wzbogaci naszą kolekcję.

Obejrzyj nasz występ na YouTube >>>

Historia grup tanecznych

Pierwsza grupa taneczna powstała przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Brodach w 2004 roku. Opiekę nad nim sprawowała pani Bożena Samela. Wtedy też przyjęto nazwę "FASCYNACJA". W niektórych okresach funcjonowały równolegle grupy taneczne starszych dziewcząt pod nazwami: "EXTAZA",  "ENIGMA" i Formacja Taneczna KCC. Młodsze dzieci, które rozpoczynały zabawę w taniec w ostanich latach wystepowały pod nazwą:"Fascynacja-Mini",  "Cukiereczki" i "Czekoladki". Jednak od początku działalności aż do chwili obecnej, podstawowym zespołem jest jednak "FASCYNACJA".

Zdjęcia przedstawiające historię zespołów tanecznych działających przy CKiAL Brody:

Występ Zespołu "FASCYNACJA" w Małogoszczu w 2011 roku>>>

 

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.