^Powrót na górę

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Szkółka piłkarska - podsumowanie rundy jesiennej.

        We wrześniu i w październiku br. dwie nasze drużyny uczestniczyły w rozgrywkach piłkarskich prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. W grupie młodszej; czyli w rocznikach 2008 i mł dziewczęta i chłopcy brali udział w czterech turniejach rozgrywajac łącznie 12 meczów z nastepujacymi przeciwnikami: ŁKS Łagów, AP STAR Starachowice i JUVENTA II Starachowice. Natomiast grupa starsza roczniki 2007 i mł. brała udział w rozgrywkach prwadzonych systemem ligowym, każdy z każdym plus rewanż. Nasze dzieciaki zmierzyły się z następującymi drużynami: KADET Ostrowiec Św., OKS Opatów, KSZO 1929 Ostrowiec Św., ALIT Ożarów i STAL Kunów. Zespół rozegrał 10 meczów. Na zakończenie rundy jesiennej i zajęć treningowych na powietrzu, zorganizowaliśmy dla naszych zawodników grila. Zajęcia treningowe oraz część sprzętu treningowego zostały dofinansowane dzięki środkom z Ministerstwa Sportu w ramach "PROGRAMU KLUB" na rok 2018. Zachęcamy dziewczynki i chłopców ur. w latach 2007 - 2012 do udziału w treningach, które odbywaja się w hali sportowej w Krynkach we wtorki i czwartki od godz. 16.00. Pod koniec listopada i w grudniu obie drużyny wezmą udział w turniejach halowych organizowanych przez Podokręg Sandomierz.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.