^Powrót na górę

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

VI miejsce Żaków.

          W sobotę 16 grudnia w Dwikozach odbył się Turniej Mikołajkowy o puchar wiceprezesa ŚZPN ds. Podokregu Sandomierz w kategorii Żak (rocznik 2009 i mł.). W turnieju wzięło udział ok. 100 zawodników i zawodniczek reprezentujących 9 drużyn. Wśród nich szkółka piłkarska działająca przy CKiAL. Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na VI pozycji uzyskując  następujące wyniki: Star Starachowice 1 : 1 (bramka Szymon Cieślik), Piast Osiek 1 : 3 (Sz. Cieślik), Baszta I Rytwiany 0 : 0. W meczu o V miejsce ulegliśmy nieznacznie drużynie Baszta II Rytwiany 2 : 3 (Oliwier Pastuszko 2). Zagraliśmy w następującym składzie: Jakub Słomiński, Szymon Cieślik, Adam Kosmala, Daniel Cieślik, Oliwier Pastuszko, Igor Sikora, Ewa Cieślik, Kacper Nowak, Igor Janiec. W tym turnieju nasza drużyna wyróżniona została pucharem FAIR PLAY.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.