^Powrót na górę

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Szkółka w Klimontowie.

    10 czerwca na obiektach sportowych Klimontowianki odbył się turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięły udział dwie nasze drużyny z roczników 2006 i mł. oraz 2009 i mł. Po kilku miesiącach treningów turniej ten był dla naszych zawodniczek i zawodników okazją do  pokazania swoich umiejętności w konfrontacji z innymi zespołami. To pierwszy tak duży turniej z udziałem drużyn, stąd w meczach nie do końca pokazaliśmy swoje możliwości. Młodszy rocznik zajął IV miejsce, natomiast starszy VIII. Po tych doświadczeniach w kolejnych turniejach będziemy mocniejsi. W roczniku 2006 wystąpili: Majecki Dawid, Mąka Dawid, Sołtysik Oliwier, Gliwa Weronika, Pająk Kacper, Pająk Zuzanna, Żelazny Jakub, Matysek Kacper, Gliwa Dawid, Duda Błażej, Karykowski Jan, Kwiatkowski Bartosz. W roczniku 2009 wystąpili: Kusiak Kacper, Słomiński Jakub, Jankowicz Maja, Matysek Filip, Kosmala Adam, Maciejewski Wiktor, Cieślik Szymon, Jędrzejewska Zuzanna.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.