^Powrót na górę

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Turniej rocznika 2007.

        W sobotę w hali sportowej w Krynkach odbył się drugi turniej piłkarski (pierwszy tydzień wcześniej w Skarżysku - Kam.) rocznika 2007, w którym udział wzięły nasze dziewczynki i chłopcy ćwiczące w szkółce piłkarskiej. Drużyny walczą o puchar Prezesa ŚZPN w Kielcach. W pierwszej fazie rozgrywane sa cztery turnieje, dwa już się odbyły (5 stycznia w Starachowicach i 13 stycznia w Ostrowcu Św.), a dwa przed nami . Nasza drużyna rywalizuje w grupie trzeciej z następującymi przeciwnikami: Granat Skarżysko I, Granat Skarżysko II, KSZO 1929 Ostrowiec oraz AP Star Starachowice. W ostatnim trurnieju zanotowaliśmy trzy nieznaczne porażki i jeden remis.

Szkółka piłkarska - podsumowanie rundy jesiennej.

        We wrześniu i w październiku br. dwie nasze drużyny uczestniczyły w rozgrywkach piłkarskich prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. W grupie młodszej; czyli w rocznikach 2008 i mł dziewczęta i chłopcy brali udział w czterech turniejach rozgrywajac łącznie 12 meczów z nastepujacymi przeciwnikami: ŁKS Łagów, AP STAR Starachowice i JUVENTA II Starachowice. Natomiast grupa starsza roczniki 2007 i mł. brała udział w rozgrywkach prwadzonych systemem ligowym, każdy z każdym plus rewanż. Nasze dzieciaki zmierzyły się z następującymi drużynami: KADET Ostrowiec Św., OKS Opatów, KSZO 1929 Ostrowiec Św., ALIT Ożarów i STAL Kunów. Zespół rozegrał 10 meczów. Na zakończenie rundy jesiennej i zajęć treningowych na powietrzu, zorganizowaliśmy dla naszych zawodników grila. Zajęcia treningowe oraz część sprzętu treningowego zostały dofinansowane dzięki środkom z Ministerstwa Sportu w ramach "PROGRAMU KLUB" na rok 2018. Zachęcamy dziewczynki i chłopców ur. w latach 2007 - 2012 do udziału w treningach, które odbywaja się w hali sportowej w Krynkach we wtorki i czwartki od godz. 16.00. Pod koniec listopada i w grudniu obie drużyny wezmą udział w turniejach halowych organizowanych przez Podokręg Sandomierz.

Nasze dzieciaki grają w turniejach.

       W ostatnią sobotę kwietnia zostały wznowione rozgrywki dla Orlików i Żaków. W obu tych kategoriach mamy swoje drużyny. W kategorii Orlik przciwnikami są zespoły: ESKA Skarżysko - Kam., Łysica Bodzentyn, PAS II Skarżysko - Kam., Celsium Skarżysko - Kam., STAL Kunów. W kategorii Żaka mierzymy się z JUVENTĄ Starachowice, AP STAR Starachowice i JUVENTĄ II Starachowice. W skład naszych drużyn wchodzą nie tylko chłopcy - są też dziewczynki. Rozgrywki prowadzone turniejowo, co tydzień gospodarzem jest inny zespół. Zakończenie turniejów zaplanowano na niedzielę 27 maja. Zapraszmy dziewczynki i chłopców urodzonych w rocznikach 2011 - 2007 na zajęcia treningowe, które odbywają się we wtorki i czwartki na stadionie w Brodach o godz. 16.00. W ostatnim turnieju drużyna Żaka wystąpiła w nowych strojach zakupionych przez Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach.

VI miejsce Żaków.

          W sobotę 16 grudnia w Dwikozach odbył się Turniej Mikołajkowy o puchar wiceprezesa ŚZPN ds. Podokregu Sandomierz w kategorii Żak (rocznik 2009 i mł.). W turnieju wzięło udział ok. 100 zawodników i zawodniczek reprezentujących 9 drużyn. Wśród nich szkółka piłkarska działająca przy CKiAL. Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na VI pozycji uzyskując  następujące wyniki: Star Starachowice 1 : 1 (bramka Szymon Cieślik), Piast Osiek 1 : 3 (Sz. Cieślik), Baszta I Rytwiany 0 : 0. W meczu o V miejsce ulegliśmy nieznacznie drużynie Baszta II Rytwiany 2 : 3 (Oliwier Pastuszko 2). Zagraliśmy w następującym składzie: Jakub Słomiński, Szymon Cieślik, Adam Kosmala, Daniel Cieślik, Oliwier Pastuszko, Igor Sikora, Ewa Cieślik, Kacper Nowak, Igor Janiec. W tym turnieju nasza drużyna wyróżniona została pucharem FAIR PLAY.

Prezentacja szkółki.

         Przed ostatnim meczem sezonu w lidze okręgowej, w którym występowała drużyna seniorów (awans do IV ligi) KAMIENNEJ Brody zaprezentowały się dziewczęta i chłopcy ze szkółki działającej przy Centrum. Dzieciaki najpierw wyprowadziły zawodników obu drużyn na murawę a następnie w przerwie meczu na trzech małych boiskach zaprezentowały obecnym kibicom swoje umiejętności piłkarskie. Udział wzięli następujący zawodnicy i zawodniczki: Usowski Wiktor, Karykowski Jan, Majecki Brajan, Serek Kacper, Mąka Dawid, Matysek Kacper, Pająk Kacper, Pająk Zuzanna, Sołtysik Igor, Sołtysik Oliwier, Kumek Filip, Wójcik Maciej, Kwiatkowski Bartosz, Majecka Karolina, Nóżkiewicz Tomasz, Kusiak Kacper, Cieslik Szymon, Nowak Kacper, Jankowicz Maja, Kosmala Adam, Jędrzejewska Zuzanna, Matysek Filip, Maciejewski Wiktor, Janiec Igor, Słomiński Jakub, Żelazny Jakub, Gliwa Weronika, Gliwa Dawid.


Szkółka w Klimontowie.

    10 czerwca na obiektach sportowych Klimontowianki odbył się turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięły udział dwie nasze drużyny z roczników 2006 i mł. oraz 2009 i mł. Po kilku miesiącach treningów turniej ten był dla naszych zawodniczek i zawodników okazją do  pokazania swoich umiejętności w konfrontacji z innymi zespołami. To pierwszy tak duży turniej z udziałem drużyn, stąd w meczach nie do końca pokazaliśmy swoje możliwości. Młodszy rocznik zajął IV miejsce, natomiast starszy VIII. Po tych doświadczeniach w kolejnych turniejach będziemy mocniejsi. W roczniku 2006 wystąpili: Majecki Dawid, Mąka Dawid, Sołtysik Oliwier, Gliwa Weronika, Pająk Kacper, Pająk Zuzanna, Żelazny Jakub, Matysek Kacper, Gliwa Dawid, Duda Błażej, Karykowski Jan, Kwiatkowski Bartosz. W roczniku 2009 wystąpili: Kusiak Kacper, Słomiński Jakub, Jankowicz Maja, Matysek Filip, Kosmala Adam, Maciejewski Wiktor, Cieślik Szymon, Jędrzejewska Zuzanna.

Zajęcia w hali.

      Od 16 listopada do końca marca 2016 roku zajęcia treningowe w szkółce piłkarskiej odbywać się będą w hali sportowej w Krynkach w następujących terminach:

1. Roczniki 2007-08-09. w poniedziałki i czwartki w godz. 16.00 - 17.00

2. Roczniki 2004-05-06. w poniedziałki i czwartki w godz. 17.00 - 18.15

Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach.

Podział na grupy.

          Od 5 października zajęcia w szkółce piłkarskiej odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w dwóch grupach:

1. roczniki 2007/08/09 w godz. 16.00 - 17.00

2. roczniki 2004/05/06 w godz. 17.15 - 18.30

             Zajęcia prowadzone są na boisku wielofunkcyjnym przy stadionie w Brodach. W przypadku, gdy wystąpią opady deszczu dzieci przychodzą na następny kolejny termin. Przypominam o wykonaniu badań lekarskich.

Szkółka Piłkarska

      Ponieważ wysoka temperatura nie odpuszcza zajęcia z dziewczynkami i chłopcami ze szkółki zostały zawieszone. Jak tylko warunki na to pozwolą, podamy komunikat oraz poinformujemy rodziców o powrocie do ćwiczeń. 

Nowe terminy zajęć w Szkółce

            Ustalone zostały nowe terminy zajęć w Szkółce Piłkarskiej, które obowiązywać będą do końca czerwca. Pierwsza grupa, czyli roczniki 2007/08 mają treningi we wtorki i piątki w godz. 16.00 - 17.00, natomiast starsza grupa, roczniki 2005/06, również we wtorki i piątki, ale w godz. 17.15. - 18.30. Zajęcia odbywają się na stadionie w Brodach. Zapraszamy do udziału w treningach dziewczynki i chłopców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Odwołane zajęcia szkółki piłkarskiej

Ze względu na chorobę trenera,  zajęcia szkółki piłkarskiej w obydwu grupach zostały odwołane. Wznowienie zajęć planowane 7.04.2015 r. (wtorek) zgodnie z rozkładem (16.00 grupa młodsza i 17.15 grupa starsza). Tomasz Margula

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.