^Powrót na górę

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Prezentacja szkółki.

         Przed ostatnim meczem sezonu w lidze okręgowej, w którym występowała drużyna seniorów (awans do IV ligi) KAMIENNEJ Brody zaprezentowały się dziewczęta i chłopcy ze szkółki działającej przy Centrum. Dzieciaki najpierw wyprowadziły zawodników obu drużyn na murawę a następnie w przerwie meczu na trzech małych boiskach zaprezentowały obecnym kibicom swoje umiejętności piłkarskie. Udział wzięli następujący zawodnicy i zawodniczki: Usowski Wiktor, Karykowski Jan, Majecki Brajan, Serek Kacper, Mąka Dawid, Matysek Kacper, Pająk Kacper, Pająk Zuzanna, Sołtysik Igor, Sołtysik Oliwier, Kumek Filip, Wójcik Maciej, Kwiatkowski Bartosz, Majecka Karolina, Nóżkiewicz Tomasz, Kusiak Kacper, Cieslik Szymon, Nowak Kacper, Jankowicz Maja, Kosmala Adam, Jędrzejewska Zuzanna, Matysek Filip, Maciejewski Wiktor, Janiec Igor, Słomiński Jakub, Żelazny Jakub, Gliwa Weronika, Gliwa Dawid.


Szkółka w Klimontowie.

    10 czerwca na obiektach sportowych Klimontowianki odbył się turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięły udział dwie nasze drużyny z roczników 2006 i mł. oraz 2009 i mł. Po kilku miesiącach treningów turniej ten był dla naszych zawodniczek i zawodników okazją do  pokazania swoich umiejętności w konfrontacji z innymi zespołami. To pierwszy tak duży turniej z udziałem drużyn, stąd w meczach nie do końca pokazaliśmy swoje możliwości. Młodszy rocznik zajął IV miejsce, natomiast starszy VIII. Po tych doświadczeniach w kolejnych turniejach będziemy mocniejsi. W roczniku 2006 wystąpili: Majecki Dawid, Mąka Dawid, Sołtysik Oliwier, Gliwa Weronika, Pająk Kacper, Pająk Zuzanna, Żelazny Jakub, Matysek Kacper, Gliwa Dawid, Duda Błażej, Karykowski Jan, Kwiatkowski Bartosz. W roczniku 2009 wystąpili: Kusiak Kacper, Słomiński Jakub, Jankowicz Maja, Matysek Filip, Kosmala Adam, Maciejewski Wiktor, Cieślik Szymon, Jędrzejewska Zuzanna.

Zajęcia w hali.

      Od 16 listopada do końca marca 2016 roku zajęcia treningowe w szkółce piłkarskiej odbywać się będą w hali sportowej w Krynkach w następujących terminach:

1. Roczniki 2007-08-09. w poniedziałki i czwartki w godz. 16.00 - 17.00

2. Roczniki 2004-05-06. w poniedziałki i czwartki w godz. 17.00 - 18.15

Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach.

Podział na grupy.

          Od 5 października zajęcia w szkółce piłkarskiej odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w dwóch grupach:

1. roczniki 2007/08/09 w godz. 16.00 - 17.00

2. roczniki 2004/05/06 w godz. 17.15 - 18.30

             Zajęcia prowadzone są na boisku wielofunkcyjnym przy stadionie w Brodach. W przypadku, gdy wystąpią opady deszczu dzieci przychodzą na następny kolejny termin. Przypominam o wykonaniu badań lekarskich.

Szkółka Piłkarska

      Ponieważ wysoka temperatura nie odpuszcza zajęcia z dziewczynkami i chłopcami ze szkółki zostały zawieszone. Jak tylko warunki na to pozwolą, podamy komunikat oraz poinformujemy rodziców o powrocie do ćwiczeń. 

Nowe terminy zajęć w Szkółce

            Ustalone zostały nowe terminy zajęć w Szkółce Piłkarskiej, które obowiązywać będą do końca czerwca. Pierwsza grupa, czyli roczniki 2007/08 mają treningi we wtorki i piątki w godz. 16.00 - 17.00, natomiast starsza grupa, roczniki 2005/06, również we wtorki i piątki, ale w godz. 17.15. - 18.30. Zajęcia odbywają się na stadionie w Brodach. Zapraszamy do udziału w treningach dziewczynki i chłopców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Odwołane zajęcia szkółki piłkarskiej

Ze względu na chorobę trenera,  zajęcia szkółki piłkarskiej w obydwu grupach zostały odwołane. Wznowienie zajęć planowane 7.04.2015 r. (wtorek) zgodnie z rozkładem (16.00 grupa młodsza i 17.15 grupa starsza). Tomasz Margula

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.