^Powrót na górę

Ferie w Świetlicy w Kuczowie

Ferie w Świetlicy w Kuczowie rozpoczęły się od zajęć z wykonywania wyszywanek - przytulanek i serduszek na Walentynki. Zapraszamy do Świetlicy codziennie od. 9.00 do 17.00. Przed nami jeszcze wiele atrakcji.

. W piątek przed południem, wybraliśmy się z dość liczną grupą na sanki na górkę "pod lasem". Myślę, że pobyt na świeżym powietrzu, wszystkim wyszedł na dobre. Do jazdy wykorzystane były również i "inne urządzenia" co widać na zdjęciach.

Wesoły bałwan

Na ferie w Świetlicy w Kuczowie zaprasza Wesoły Bałwan. Otwarte od poniedziału do piątku od 9.00 do 17.00. Zapraszamy

Jabłecznik palce lizać

Podopieczni świetlicy w Kuczowie, bardzo chętnie angażują się w zajęcia kulinarne. W minioną sobotę, pod okiem instruktora świetlicy upieczony został JABŁECZNIK. Palce lizać!!!

"CALINECZKA" w Świetlicy w Kuczowie

Ostatni w 2017 roku teatrzyk świetlicowy zaprezentowany został w piątek 17 listopada w Świetlicy w Kuczowie. Była to bajka "CALINECZKA" w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego "ART-RE" z Krakowa.

Kończą się wakacje w Świetlicy w Kuczowie

W czasie kończących się wakacji, Świetlica w Kuczowie oferowała swoim podopiecznym wiele ciekawych zajęć. Między innymi na zajęciach plastycznych dzieci wykonywały różne ozdoby, a w czasie zajęć kulinarnych, można było, poza nauką przyrządzania różnych prostych przekąsek, od razu na miejscu ich spróbować. Dla tych, którzy chcieli spróbować potyczek z igłą i nitką, były również zajęcia z wyszywanek.

Wakacje w Świetlicy w Kuczowie zakończyło ognisko z pieczeniem kiełbasek i blokiem gier i zabaw poprowadzonych przez instruktora świetlicy.

Kolejne kulinarne przysmaki na Świetlicy w Kuczowie

Coraz więcej dzieci bierze aktywny udział w sobotnich zajęciach kulinarnych w Świetlicy w Kuczowie. Zaangażowanie i smaczny efekt końcowy kulinarnych poczynań dokonanych 10 czerwca widać na załączonych zdjęciach.

W Świetlicy w Kuczowie - oj działo się!

Sporo działo się ostatnio w Świetlicy w Kuczowie. Między innymi w przeddzień Dnia Matki dzieci wykonywały kolorowe upominki dla swoich mam. Przypuszczamy, że te motylki bardzo przypadły mamom do gustu.

Natomiast w Dniu Matki gościł w Świetlicy Teatr z Krakowa, a jego aktorzy zaprezentowali bajkę pt. "Stoliczku nakryj się". Liczna grupa małych widzów wraz ze swoimi mamami (i tatusiami też) świetnie się bawiła.

Sporym zainteresowaniem cieszą się również organizowane w soboty zajęcia kulinarne. Tym razem w miniona sobotę pieczone były ciasteczka a w ostatnią smażone były naleśniki. Dzieci obiecały, że nabyte umiejętności wykorzystają w swoich domach pomagając rodzicom w przygotowywaniu posiłków dla całej rodziny.

Wakacyjne zajęcia w Świetlicy w Kuczowie

W czasie wakacji w Świetlicy w Kuczowie odbywały się różne zajęcia. Między innymi w ramach zajęć plastycznych wykonywane było akwarium. Efekt pracy w załączonej galerii.

Piknik przed wakacjami na Świetlicy w Kuczowie

W dniu 29.06.2016 w Świetlicy w Kuczowie odbył się piknik dla podopiecznych świetlicy. Dzieci wraz z rodzicami brały udział w zabawach na świeżym powietrzu.Był tor przeszkód,poznali nową grę-bule.Był konkurs na największa bańkę mydlaną,rysunek kredą i hula-hop(kręcili nawet rodzice). Każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek. Po wyczerpującej zabawie można było posilić się  kiełbaską z grilla .Tak miło rozpoczęte wakacje na pewno będą udane.

"Zajęcza chatka" na Świetlicy w Kuczowie

Z okazji Dnia Dziecka na Świetlicy w Kuczowie, aktorzy z krakowskiego Studia Teatralnego "Art-Re" zaprezentowali zebranej dziecięcej publiczności bajkę pt. "Zajęcza chatka". Barwne stroje, wesoła akcja i zabawy integracyjne z aktorami, podobały się zarówno dzieciom jak i mamom, które przybyły razem ze swoimi pociechami na przedstawienie.

Zapraszamy na kolejny teatrzyk

1.06.2016 r. z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci do Świetlicy w Kuczowie o godz. 17.00 na bajkę pt. "Zajęcza chatka" w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego "ART-RE" z Krakowa.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.