^Powrót na górę

Smaczne świetlicowe akcenty

0W Świetlicy w Krynkach, pod opieką Instruktora, można miło i bezpiecznie spędzić swój wolny czas. Użytkownicy korzystający ze Świetlicy, spotykają się tu ze soba, bawiąc się, odrabiając lekcje, grając w bilard, ping-ponga, różne gry świetlicowe czy ucząc się. Dużym zainteresowaniem, cieszą się tutaj również różnorakie zajęcia kulinarne. Do ich grona, zalicza się również grillowanie. Dlatego na prośbę użytkowników świetlicy, dosyć często przygotowujemy tutaj smaczne poczęstunki z rusztu.

Fotografie z kilku grilli z okresu tegorocznych wakacji, przypominają w czasie dzisiejszej zimnej i deszczowej pogody o milszych stronach życia (bo przecież jedzenie jest jedną z nich), dostepnych większości z nas. Jeśli w ten sposób (przygotowując wspólnie posiłek), można kilka osób zainteresować i ucieszyć, to warto tego sposobu używać tak często, jak tylko się da!.

 

W najbliższym czasie, będziemy u nas w świetlicy piec placki ziemniaczane i przyrządzać do nich, odpowiednio dobraną surówkę. Zajęcia w przyszły poniedziałek lub środę (jeśli wszyscy uczestnicy zajęć, przyniosą potrzebne składniki oraz w końcu wreszcie się wychorują.. ;) Zapraszam ciepło.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.