^Powrót na górę

×

Uwaga

IMAGESIZER_ERR_ACCESS

Świetlicowy turniej ping-ponga

6 osób uczestniczyło w Świetlicowym Mini-turnieju pingponga, który odbył się w Świetlicy w Krynkach w sobotę 1.12.2018 r. W rozgrywce systemem "każdy z każdym" zwyciężył Szymon Barański otrzymując pamiątkowy puchar. Drugie miejsca zajął Roch Kudelski a trzecie Radosław Gębura. Pozostali gracze to: Janusz Adamus, Adam Sala i Mariusz Żelazowski. Turniej był rozgrzewką przed Mini Ligą Tenisa Stołowego, która rusza już 5 grudnia.

Turniej w lotki

W Świetlicy w Krynkach, w dniu 17.03.2016 roku rozegrany został turniej w lotki (darta). Wzięło w nim udział 8 zawodników, w tym jedna kobieta. Po zaciętej, dwugodzinnej rywalizacji, w turnieju zwyciężył Janusz Adamus przed Mariuszem Żelazowskim i Dariuszem Patrem. Czwarte miejsce w rundzie finałowej zajął Arkadiusz Marzuchowski. Pozostali zawodnicy turnieju: Wiesława Wójcik, Tomasz Zaczek, Walkiewicz Maciej i Bidziński Piotr.

Świetlicowy turniej ping-ponga

W ramach dodatkowych zajęć w ferie, 21.01.2016 roku w Świetlicy w Krynkach odbył się Turniej ping-ponga. Wystartowało w nim 13 zawodników w wieku od 15 do 53 lat. W finale A zwyciężył Mazur Albert pokonując 3 : 0 Mariusza Żelazowskiego, natomiast w finale B Mazur Damian pokonał Tomasza Zaczka 2 : 0. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary.

W turnieju wzięli udział: Janusz Adamus, Mateusz Stąporek, Kamil Smalec, Damian Woźniak, Piotr Bidziński, Piotr Woźniak, Mariusz Żelazowski, Arkadiusz Marzuchowski, Tomasz Zaczek, Konrad Stąporek, Damian Mazur, Sylwester Orczyk i Albert Mazur.

Kolejna propozycja na ferie

W najbliższy czwartek 21.01.2016 r., miłośników ping-ponga zapraszamy o 17.00 do Świetlicy w Krynkach. Rozegramy tam turniej dla osób pow. 15 lat. Dla najlepszych przewidujemy puchary i dyplomy. Zapisy przed turniejem w Świetlicy od godz. 16.00.

Wigilia w Krynkach

LOGO

W środę 23.12.2015 roku w Świetlicy w Krynkach (kilka dni wcześniej, uczyniono to w Stykowie), użytkownicy Kryneckiej Świetlicy, postanowili zorganizować u siebie Wigilię. Praca Instruktora Świetlicy, polega miedzy innymi na mądrym zachęcaniu użytkowników Świetlic do aktywności i własnej kreatywności. A wykazywanie troski o podtrzymywanie i pielęgnowanie narodowych zwyczajów oraz tradycji Polskich, również należy do zakresu działalności, prowadzonej w Świetlicy. Dlatego też, wspólnie postanowiliśmy w Świetlicy w Kynkach, urządzić Wigilię.

Czytaj więcej...

Pinokio z ART-RE z Krakowa w Świetlicy w Krynkach

IMG 0144W czwartek 26 listopada 2015 roku do Świetlicy CKiAL w Krynkach, przybyła dosyć pokaźna, kilkudziesięcioosobowa grupa osób spragnionych strawy duchowej, jaką niewątpliwie jest sztuka teatralna. Młodzi, bardzo młodzi i najmłodsi - wszyscy, którzy tak licznie przybyli do świetlicy, obejrzeli przedstawienie pod nazwą "Pinokio". Sztukę wystawiali Artyści z Teatru ART-RE z Krakowa. Doskonała gra aktorów, wspaniały dowcip i humor, powodowały częste wybuchy nieopanowanej radości. Najmłodsi widzowie, śmiało i z ogromnym zaangażowaniem, brali udział w tworzeniu atmosfery przedstawienia. Komentowali na bieżąco, rozgrywającą się przed ich oczyma, barwną opowieść o pracy, lenistwie, tęsknotach, samotności, oszustwie oraz smutnym końcu

Czytaj więcej...

Dyskoteka w Świetlicy w Krynkach

dyskotekaWszystkich chętnych, zapraszamy na dyskotekę do Świetlicy CKiAL w Krynkach. Zostanie ona przeprowadzona w najbliższą sobotę, tj. 28.11.2015 r. Zabawę rozpoczniemy od godziny 18:00, wstęp również od godziny 18:00. Więcej informacji, można uzyskać pod numerem telefonu: 880 133 929. Organizatorzy zapewniają dobrą atmosferę i nagłośnienie. Humor i chęci do zabawy, przynosimy ze sobą! Podpieraczom ścian i zawodowym dyskotekowym "staczom" dziękujemy, mamy już nadkomplet! Na dyskotekę, zapraszamy osoby chcące potańczyć.

Zapraszamy do świetlicowego teatru

W najbliższy czwartek, 26.11.2015 r. o godz. 16.30 w Świetlicy w Krynkach,  aktorzy teatru "ART-RE" z Krakowa zaprezentują bajkę pt. "KSIĄŻĘ i ŻEBRAK". Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Wstęp bezpłatny.

Pierogi na 1000 sposobów

W Świetlicy w Krynkach, w niedzielę 22.11.2015 r., odbyła się tradycyjna impreza pn. "Święto Swojskich Smaków", której mottem były "Pierogi na 1000 sposobów". Mieszkańcy Krynek oraz członkowie zespołów ludowych przynieśli pierogi z różnymi farszami, które w trakcie imprezy były degustowane przez uczestników. Czas umilały występy zespołów młodzieżowych oraz ludowych. Pracownicy CKiAL przeprowadzili liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Imprezę zakończyła ludowa potańcówka. Na imprezie obecni byli: Wójt Gminy pani Marzena Bernat, Wicewójt pan Michał Gutowski, Skarbnik pani Dorota Dyka, Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Wrona wraz z gronem radnych, ksiądz proboszcz z Krynek Wojciech Zdon i liczne grono mieszkańców. Na kilka minut, wieczorem "zajrzał" rownież do nas pan Poseł Krzysztof Lipiec. Poniżej zdjęcia z imprezy.

Teatrzyk w Krynkach

Po raz pierwszy, Świetlica w Krynkach gościła aktorów Studia Małych Form "Art-Re" z Krakowa. 22.10.2015 roku zaprezentowali oni zebranym dzieciom i ich rodzicom bajkę "Jaś i Małgosia", która miała charakter edukacyjny związany z ekologią. Zebrane dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie oraz chętnie uczestniczyły w zabawach integracyjnych prowadzonych przez aktorów. Zdjęcia z przedstawienia.

Teatrzyk w Świetlicy w Krynkach

22.10.2015 roku w czwartek o godz. 16.30 zapraszamy dzieci i rodziców do Świetlicy w Krynkach, na przedstawienie Teatru Małych Form "ART-RE" z Krakowa pt. "JAŚ i MAŁGOSIA". Poza wartościami artystycznymi, teatrzyk będzie miał wymiar edukacyjny, gdyż zawarte w nim będą treści mówiące o ekologii i postępowaniu z odpadami. Serdecznie zapraszamy. Wstęp bezpłatny. Mamy nadzieję, że sala świetlicy będzie pełna.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.