^Powrót na górę

Kolejny sukces naszych wokalistek

Kolejny duży sukces odniosły nasze wokalistki ze Studia Piosenki CKiAL. Tym razem na na 28 Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Tomaszowie Mazowieckim, który odbywał się w dniach 25-26 marca, Ania Orczyk w kategorii piosenki harcerskiej zdobyła I miejsce, a Marta Miller w kategorii piosenki patriotycznej 2 miejsce. Dziewczęta ćwiczą pod okiem pana Miłosza Weimanna.

Sukces Marty Miller w Białymstoku

W dniach 17-19 marca 2017 roku w Białymstoku, odbywał sie Międzynarodowy Festiwal Piosenki "SUper Mikrofon Radia Jard". Wyróżnienie na tym festiwalu zdobyła Marta Miller, reprezentująca Studio piosenki CKiAL Brody. To kolejny sukces te młodej wokalistki jak i jej instruktora Miłosza Weimanna. Przypomnijmy, że wcześniej Marta zajęła III miejsce na Festiwalu "Wesoła Pięciolinia" w Ostrowie Wielkopolskim i III miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Żabnie.  W Żabnie nasze Centrum Kultury reprezentowała również Ania Orczyk, która z kategorii gimnazjalistów zdobyła wyróżnienie. Ukazał się również w Tygodniku Starachowickim pierwszy artykuł o sukcesach Marty. Liczymy więc na więcej.

Sukces naszych młodych wokalistek

22 stycznia 2017 roku odbył się regionalny XXI Konkurs Kolęd i Pastorałek w Żabnie w województwie małopolskim nieopodal Tarnowa. Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach reprezentowały Ania Orczyk i Marta Miller . W kategorii klas gimnazjalnych, w której wystąpiły młode wokalistki, jury nie przyznało 1 nagrody. Ania otrzymała wyróżnienie a Marta zdobyła 3 miejsce. W całym konkursie brało udział ponad 300 młodych wykonawców. Nasze młode wokalistki przygotował do festiwalu Miłosz Weimann. Gratulujemy

Studio Piosenki i Muzyki na nowo

Po przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim, od listopada wznowione zostały zajęcia w Studiu Piosenki i Muzyki CKiAL. Instruktor Studia Kamila Woś prowadzi naukę gry na keyboardzie i gitarze oraz naukę śpiewu w utworzonych zespołach wokalnych. Są jeszcze wolne miejsca.

Czytaj więcej...

W hołdzie Świętemu Papieżowi

W niedzielę 11.05.2014 roku dzieci i młodzież ze Studia Piosenki CKiAL w Kościele w Krynkach zaprezentowali widowisko poetycko - muzyczne w hołdzie Św. Janowi Pawowi II pt. "Ziarno wieczności". Scenariusz ułożyła i przygotowała wykonawców do występu pani Kamila Woś.

Studio Piosenki CKiAL

Studio Piosenki CKiAL Brody zostalo założone w październiku 2011 roku. Zajęcia ze śpiewu prowadzi pani Kamila Woś. Celem działalności teje sekcji jest zainteresowanie dzieci i młodzieży śpiewem oraz wystepy na lokalnych imprezach artystycznych. Studio prowadzi również naukę podstaw gry na gitarze i pianinie. Od początku instnienia Studia Piosenki, w zajęciach brało udział ok. 50 dzieci i młodzieży. Poniżej zdjęcia z różnych imprez na ktorych występowali uczestnicy Studia Piosenki.

Pierwsze próby Studia Piosenki

Pierwsze próby Studia Piosenki

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.