^Powrót na górę

Występ na Pikniku Rodzinnym w Brodach

W czasie Pikniku Rodzinnego przy Szkole Podstawowej w Brodach w dniu 9.06.2018 roku wystąpiły również dzieci i młodzież śpiewające w Studiu Piosenki CKiAL. Widownię bawił dziecięcy zespół SENSACJA, trio TOMORROW oraz ANGELIKA z własnym akompaniamentem na gitarze.

Są wolne miejsca w studiu piosenki i muzyki

Od początku roku wznowione zostały zajęcia w Studiu Piosenki i Muzyki prowadzonym przez Kamilę Woś. Zajęcia odbywają się w Świetlicach w Brodach i Stykowie. Są jeszcze wolne miejsca. W Studiu można nauczyć się śpiewać oraz zdobyć podstawy gry na keyboardzie i gitarze. Zapisy bezpośrednio u instruktora pod nr. telefonu 41 2711331

MARTA MILLER NAJLEPSZA!

Marta Miller, wokalistka Studia Piosenki CKiAL, ćwicząca pod okiem pana Miłosza Weimanna, zdobyła GRAND PRIX  XXII Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Żabnie k. Tarnowa w dniu 21 stycznia 2018 roku. Trzecim miejscem w tym konkursie może pochwalić się Ania Orczyk, która rownież reprezentowała nasze Studio Piosenki.

Kolejny sukces naszych wokalistek

Kolejny duży sukces odniosły nasze wokalistki ze Studia Piosenki CKiAL. Tym razem na na 28 Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Tomaszowie Mazowieckim, który odbywał się w dniach 25-26 marca, Ania Orczyk w kategorii piosenki harcerskiej zdobyła I miejsce, a Marta Miller w kategorii piosenki patriotycznej 2 miejsce. Dziewczęta ćwiczą pod okiem pana Miłosza Weimanna.

Sukces Marty Miller w Białymstoku

W dniach 17-19 marca 2017 roku w Białymstoku, odbywał sie Międzynarodowy Festiwal Piosenki "SUper Mikrofon Radia Jard". Wyróżnienie na tym festiwalu zdobyła Marta Miller, reprezentująca Studio piosenki CKiAL Brody. To kolejny sukces te młodej wokalistki jak i jej instruktora Miłosza Weimanna. Przypomnijmy, że wcześniej Marta zajęła III miejsce na Festiwalu "Wesoła Pięciolinia" w Ostrowie Wielkopolskim i III miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Żabnie.  W Żabnie nasze Centrum Kultury reprezentowała również Ania Orczyk, która z kategorii gimnazjalistów zdobyła wyróżnienie. Ukazał się również w Tygodniku Starachowickim pierwszy artykuł o sukcesach Marty. Liczymy więc na więcej.

Sukces naszych młodych wokalistek

22 stycznia 2017 roku odbył się regionalny XXI Konkurs Kolęd i Pastorałek w Żabnie w województwie małopolskim nieopodal Tarnowa. Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach reprezentowały Ania Orczyk i Marta Miller . W kategorii klas gimnazjalnych, w której wystąpiły młode wokalistki, jury nie przyznało 1 nagrody. Ania otrzymała wyróżnienie a Marta zdobyła 3 miejsce. W całym konkursie brało udział ponad 300 młodych wykonawców. Nasze młode wokalistki przygotował do festiwalu Miłosz Weimann. Gratulujemy

Studio Piosenki i Muzyki na nowo

Po przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim, od listopada wznowione zostały zajęcia w Studiu Piosenki i Muzyki CKiAL. Instruktor Studia Kamila Woś prowadzi naukę gry na keyboardzie i gitarze oraz naukę śpiewu w utworzonych zespołach wokalnych. Są jeszcze wolne miejsca.

Czytaj więcej...

W hołdzie Świętemu Papieżowi

W niedzielę 11.05.2014 roku dzieci i młodzież ze Studia Piosenki CKiAL w Kościele w Krynkach zaprezentowali widowisko poetycko - muzyczne w hołdzie Św. Janowi Pawowi II pt. "Ziarno wieczności". Scenariusz ułożyła i przygotowała wykonawców do występu pani Kamila Woś.

Studio Piosenki CKiAL

Studio Piosenki CKiAL Brody zostalo założone w październiku 2011 roku. Zajęcia ze śpiewu prowadzi pani Kamila Woś. Celem działalności teje sekcji jest zainteresowanie dzieci i młodzieży śpiewem oraz wystepy na lokalnych imprezach artystycznych. Studio prowadzi również naukę podstaw gry na gitarze i pianinie. Od początku instnienia Studia Piosenki, w zajęciach brało udział ok. 50 dzieci i młodzieży. Poniżej zdjęcia z różnych imprez na ktorych występowali uczestnicy Studia Piosenki.

Pierwsze próby Studia Piosenki

Pierwsze próby Studia Piosenki

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.