^Powrót na górę

Piłka ręczna.

Tuż przed świętami wielkanocnymi w hali w Krynkach odbył się turniej w piłce ręcznej. W zawodach wzięły udział reprezentacje sześciu szkół podstawowych. W kategorii dziewcząt po zaciętym meczu w finale Styków pokonał Brody 1 : 0 i zajął pierwsze miejsce. Klasyfikacja dziewcząt: 1. Styków ( Natalia Olesińska, Nina Kusiak, Marta Kozieł, Nadia Kania, Aleksandra Kruk, Andżelika Walkiewicz, Wiktoria Kwiecień, Julia Szast - opiekun Małgorzata Tomczyńska), 2. Brody. 3. Krynki, Adamów. 4. Dziurów , Lubienia. W kategorii chłopców w finale Krynki pokonały drużynę ze Stykowa zajmując tym samym pierwsze miejsce. Klasyfikacja chłopców: 1. Krynki ( Mikołaj Kowalski, Antoni Świtoń, Igor Sołtysik, Ernest Bastrzyk, Łukasz Cioroch, Tomasz Jagieła, Eryk Sieroń, Jakub Słyk - opiekun Artur Góra), 2. Styków, 3. Lubienia, Adamów, 4. Dziurów, Brody.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.