^Powrót na górę

Szkolne Zawody Sportowe 2018/19 - Terminarz.

1. Igrzyska dzieci (2006 i mł.)
Lp. Zawody Data Godz. Miejsce
1. Mini Piłka Nożna. 25.09.2018. 9.00 Brody
2. Drużynowy Tenis Stołowy. 07.12.2018. 9.00 Krynki
3. Mini Piłka Siatkowa (dziewczęta). 04.02.2019. 9.00 Krynki
4. Mini Piłka Siatkowa (chłopcy). 12.02.2019. 9.00 Krynki
5. Mini Piłka Ręczna (dz. i chł.). 14.03.2019. 9.00 Krynki
6. Trójbój La. 2008 i mł. 17.05.2019 9.00 Brody
7. Czwórbój La. 2006 i mł. 22.05.2019 9.00 Brody
  1. Igrzyska młodzieży szkolnej (2003 – 2005).

Superpuchar wręczony.

W piątek podczas zakończenia roku szkolnego po raz drugi został wręczony superpuchar za osiągnięte wyniki w sporcie międzyszkolnym. W roku szkolnym 2017/18 najlepsi okazali się reprezentanci Zespołu Placówek Oświatowych w Stykowie, którzy w 13 rozegranych zawodach zdobyli 373 punkty. Kolejne miejsca zajęły zawodniczki i zawodnicy z następujących szkół:  2. Krynki, 3. Adamów, 4. Dziurów, 5. Brody, 6. Lubienia, 7. Lipie i 8. Staw Kunowski. Puchar wręczył Dyrektor CKiAL w Brodach.

Dziecięcy turniej.

12 czerwca w hali sportowej w Krynkach odbył się Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla uczniów szkół podstawowych klas I - III. Do rywalizacji przystąpiły dziewczynki i chłopcy z sześciu szkół naszej gminy. Dzieciaki brały udział w dziewięciu konkurencjach, w których za zajęte w kolejności od pierwszego do szóstego miejsca otrzymywały odpowiednią ilość punktów. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze szkoły w Stykowie zdobywając 84pkt. Kolejne miejsca: 2. Krynki - 76pkt., 3. Adamów - 64pkt., 4. Lubienia - 60pkt., 5. Dziurów - 54pkt., 6. Brody - 47pkt.

Bieganie pod zaporą.

30 maja 2018 r. przy stadionie w Brodach odbyły się XXVI Indywidualne Biegi Przełajowe dla uczniów szkół podstawowych. Organizatorem Biegów było Centrum Kultury w Brodach oraz Szkolny Związek Sportowy. W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół z: Adamowa, Brodów, Dziurowa, Lipia, Lubieni, Krynek i Stykowa. Na podium w poszczególnych rocznikach stanęli: Rocznik 2008 - Dziewczęta: 1. Amelia Barańska (Krynki), 2. Julia Janiec (Lubienia), 3. Agata Olszewska (Styków). Chłopcy: 1. Igor Janiec (Krynki), 2. Dawid Kosztowniak (Brody), 3. Patryk Mężyk (Dziurów). Rocznik 2007 - Dziewczęta:  Natalia Orczyk (Styków), 2. Małgorzata Jurczenia (Styków), 3. Wiktoria Kwiecień (Styków). Chłopcy: 1. Michał Kołodziejczyk (Styków), 2. Tomasz Duda (Brody), 3. Patryk Brzoza (Lubienia). Rocznik 2006 - Dziewczęta: 1. Karolina Kumor (Krynki), 2. Kamila Stachuczy (Brody), 3. Wiktoria Bujnowska (Adamów). Chłopcy: 1. Wiktor Barański (Lubienia), 2. Antoni Świtoń (Krynki), 3. Kacper Łodej (Lipie). Rocznik 2005 - Dziewczęta: 1. Klaudia Kowalska (Brody), 2. Oliwia Świrta (Krynki), 3. Julia Gawarecka (Lubienia). Chłopcy: 1. Jan Wiecha (Styków), 2. Jakub Kępa (Adamów), 3. Piotr Kalisz (Styków). Rocznik 2004 - Dziewczęta: 1. Pola Imielińska (Brody), 2. Anita Mokrzańska ( Adamów), 3. Roksana Pucuła (Brody). Chłopcy: 1. Krystian Ślifierz (Styków), 2. Maciej Wójcik (Adamów), 3. Piotr Salwa (Brody). Medale i dyplomy ufundowane przez CKiAL wręczyła Wójt Gminy Brody pani Marzena Bernat. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani słodyczami przez organizatora zawodów.

Zawody la.

10 maja przy szkole w Krynkach odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym, czyli; bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową. W zawodach wzięły udział dziewczynki i chłopcy z roczników 2006 i mł. W kategorii dziewcząt najlepsze były reprezentantki szkoły podstawowej z Krynek uzyskując 559pkt. kolejne miejsca zajęły: 2. Styków, 3. Dziurów, 4. Lipie i Brody. Indywidualnie najwięcej punktów zdobyła KROLINA KUMOR z Krynek 202pkt. Kategorię chłopców wygrali zawodnicy z Adamowa uzyskując 365pkt. 2. Krynki, 3. Dziurów, 4. Styków, 5. Lipie. Indywidualnie najwięcej punktów zdobył DAWID MĄKA z Krynek 100pkt.

Piłka ręczna.

Tuż przed świętami wielkanocnymi w hali w Krynkach odbył się turniej w piłce ręcznej. W zawodach wzięły udział reprezentacje sześciu szkół podstawowych. W kategorii dziewcząt po zaciętym meczu w finale Styków pokonał Brody 1 : 0 i zajął pierwsze miejsce. Klasyfikacja dziewcząt: 1. Styków ( Natalia Olesińska, Nina Kusiak, Marta Kozieł, Nadia Kania, Aleksandra Kruk, Andżelika Walkiewicz, Wiktoria Kwiecień, Julia Szast - opiekun Małgorzata Tomczyńska), 2. Brody. 3. Krynki, Adamów. 4. Dziurów , Lubienia. W kategorii chłopców w finale Krynki pokonały drużynę ze Stykowa zajmując tym samym pierwsze miejsce. Klasyfikacja chłopców: 1. Krynki ( Mikołaj Kowalski, Antoni Świtoń, Igor Sołtysik, Ernest Bastrzyk, Łukasz Cioroch, Tomasz Jagieła, Eryk Sieroń, Jakub Słyk - opiekun Artur Góra), 2. Styków, 3. Lubienia, Adamów, 4. Dziurów, Brody.

Mini Piłka Ręczna.

W piątek 23 marca w hali sportowej w Krynkach odbyły się zawody szkolne w mini piłce ręcznej dla uczniów klas I - III. W kategorii dziewcząt rywalizację wygrały reprezentantki ZPO w Stykowie (Zuzanna Walkiewicz, Blanka Kania, Amelia Turek, Agata Olszewska, Izabela Walkiewicz, Aleksandra Sieroń - opiekun Małgorzata Tomczyńska). Kolejne miejsca zajęły: 2. Dziurów, 3. Krynki, 4. Adamów, 5. Brody. W kategorii chłopców: 1. Staw Kunowski ( Bartosz Kwiatkowski, Szymon Cieślik, Jakub Słomiński, Kacper Łata, Stanisław Dryja, Bartłomiej Makowski - opiekun Iza Komar), 2. Adamów, 3. Dziurów, 4. Styków, 5. Krynki, 6. Brody.

Tuż przed feriami w hali sportowej w Krynkach odbyły się zawody w mini piłce ręcznej dla roczników 2007 i mł. W zawodach wystartowali reprezentanci czterech szkół podstawowych. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajął Styków, 2. Krynki, 3. Dziurów. (skład Stykowa: Wiktoria Kwiecień, Zuzanna Walkiewicz, Iza Walkiewicz, Agata Olszewska, Julia Szast, Małgorzata Jurczenia, Nikola Serafin). W kategorii chłopców: 1. Styków, 2. Krynki, Staw Kunowski, 3. Dziurów. (skład Stykowa: Jakub Jeśko, Mateusz Olesiński Marek Olesiński, Michał Rycombel, Michał Kołodziejczyk). Obie drużyny do zawodów przygotowała Pani Małgorzata Tomczyńska.

Szkoła Podstawowa z Dziurowa znów najlepsza.

We wtorek 16 stycznia w hali sportowej w Krynkach odbyły się zawody w mini piłce siatkowej dla szkół podstawowych w kategorii dziewcząt, w których wystartowało pięć szkół. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Wszystkie swoje mecze wygrały dziewczęta reprezentujące SP Dziurów. Grając w składzie: Aleksandra Wrona, Aleksandra Stępniewska, Julia Krzowska i Amelia Samiec zajęły pierwsze miejsce. Do zawodów zostały przygotowane przez Panią Edytę Świtoń. Klasyfikacja zawodów: 1. Dziurów, 2. Adamów, 3. Styków, 4. Brody, 5. Krynki.

SP z Dziurowa mistrzem.

We wtorek 9 stycznia w sali gimnastycznej ZPO w Stykowie odbył się turniej mini piłki siatkowej dla szkół podstawowych w kategorii chłopców. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszą wygrali chłopcy z Dziurowa, drugą z Adamowa. Obie reprezentacje spotkały się w finale tych zawodów. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Dziurowa pokonując swoich rywali 2 : 0. Klasyfikacja końcowa zawodów: 1. Dziurów, 2. Adamów, 3. Krynki, 4. Brody, 5. Lubienia i Styków. Drużyna z Dziurowa, którą do zawodów przygotowała  Pani Edyta Świtoń wystąpiła w składzie: Filip Bębas, Jakub Łukaski, Eryk Kania, Bartosz Nowak, Jan Bidziński.

Szkolne zawody w tenisie stołowym.

4 grudnia w hali sportowej w Krynkach odbył się drużynowy turniej tenisa stołowego dla uczniów szkół podstawowych. Tabela w kategorii dziewcząt: 1. Lipie, 2.Adamów, 3. Styków, 4. Krynki, 5. Lubienia, Tabela w kategorii chłopców: 1. Lubienia, 2. Lipie, 3. Krynki, Adamów, 4. Styków.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.