^Powrót na górę

   
Brody °C
  23.07.2018 Ferienhaus Ostsee

Nasi najmłodsi piłkarze

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

            Pod koniec wakacji dzieci trenujące w szkółce piłkarskiej przy CKiAL wzięły udział w dwóch turniejach. Miały one na celu sprawdzenie umiejętności piłkarskich na tle ich rówieśników oraz przygotowanie do rywalizacji w ramach rozgrywek Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

Turniej „Orlik moje boisko” - Szewna, 9 września 2017 roku.

Kategoria U – 9

Nasza drużyna grała z zespołami: Kadet I Ostrowiec, Kadet II Ostrowiec, Kadet III Ostrowiec, Kunów I, Kunów II, Szewna.

W drużynie wystąpili: Igor Janiec, Jan Karykowski, Kacper Nowak, Błażej Duda, Filip Matysek, Bartosz Kwiatkowski, Cyprian Ćwikła, Dawid Mąka.

Kategoria U – 11

W tej kategorii wystąpiły drużyny: Kadet I Ostrowiec, Kadet II Ostrowiec, Brody I, Brody II, Szewna.

W drużynach wystąpili: Małgorzata Migus, Magda Podbilska, Zuzanna Pająk, Ola Banasik, Zofia Kiepas, Kacper Pająk, Brajan Majecki, Kacper Matysek, Oliwier Sołtysik, Antoni Borek, Maciej Klepacz.

Turniej Dzikich Drużyn - Kunów, 30 sierpnia 2017 roku.

1.W kategorii Żak 2009 i mł. Wystąpiły następujące drużyny: Brody, Waśniów, Kunów I, Kunów II.

Skład: Szymon Cieślik Zuzanna Jędrzejewska, Filip Matysek, Kacper Nowak, Jakub Słomiński, Maja Jankowicz, Dawid Gliwa.

2. Kategoria Orlik 2007 i mł. Udział w rozgrywkach wzięły drużyny z Brodów, Kunowa i Waśniowa.

Skład: Bartosz Kwiatkowski, Weronika Gliwa, Kacper Matysek, Tomasz Nóżkiewicz, Brajan Majecki, Jan Karykowski, Cyprian Ćwikła, Dawid Dębicki, Zofia Kiepas, Błażej Duda.

Rywalizacja w najmłodszych grupach wiekowych w ramach Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, jest również prowadzona w formie odrębnych turniejów, w których braliśmy udział.

Turnieje Żaków i Orlików w ramach ŚZPN.

W kategorii Żak rozegraliśmy dwa turnieje. Oba odbyły się w Starachowicach (23.09. i 01.10.). Przeciwnikami naszej drużyny były: AP Star Starachowice, Juventa I Starachowice, Juventa II Starachowice.

W drużynie KAMIENNEJ wystąpili: Igor Janiec, Szymon Cieślik, Jakub Słomiński, Wiktor Maciejewski, Zuzanna Jędrzejewska, Kacper Nowak, Filip Matysek, Igor Sikora, Daniel Cieślik.

W kategorii Orlik odbyło się pięć turniejów – dwa w Skarżysku – Kam. (17.09 i 14.10.) oraz po jednym: w Brodach (23.09.), w Kunowie (30.09.) i w Starachowicach (08.10). Drużyna Kamienna Brody rozgrywała mecze z następującymi przeciwnikami: PAS Skarżysko – Kam., ESKA Skarżysko – Kam., AP Star Starachowice, Stal Kunów.

W drużynie wystąpili: Cyprian Ćwikła, Dawid Dębicki, Duda Błażej, Dawid Gliwa, Weronika Gliwa, Jan Karykowski, Zofia Kiepas, Bartosz Kwiatkowski, Brajan Majecki, Dawid Mąka, Kacper Matysek, Tomasz Nóżkiewicz.

Przed nami okres jesienno – zimowy, w którym planowane są kolejne turnieje. Jeśli tylko sytuacja finansowo – organizacyjna nam pozwoli to weźmiemy w nich udział.

Wykonano © 2015. CKiAL Brody  Rights Reserved.